Widzieliście już takie stworzonko? Żółta biedronka z białymi kropkami 
Łaziła sobie wczoraj po ścianie
Złapałem ją by zrobić focie 
Zrobiłem focie na ciemnym i jasnym tle
2014/07/31 09:20 - 2014/07/31 09:24
#727
napisał KOImark
"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"