O nas

Jesteśmy ludźmi kochającymi akwakulturę, od zawsze w naszym domu gościły akwaria, które przechodziły wiele metamorfoz. Typowo roślinne zbiorniki, palety, pielęgnice z jeziora Tanganika i Malawi, jednak naszą specjalizacją i największą pasją są  karpie Koi i wszystko co z nimi związane. Od zawsze interesowaliśmy się tymi pięknymi rybami i wszystkim co wiąże się z ich hodowlą i utrzymaniem.

Hodując prywatnie Koi napotykaliśmy wiele problemów podczas zdobywania materiałów i potrzebnej wiedzy do budowy KOIpond, takich jak odpływy denne, nie do zdobycia jeszcze kilka lat temu w naszym kraju, skimmery brzegowe, powroty RTF, technologicznie zaawnsowane media biologiczne, profesjonalne prefiltry sitowe itp.

Na naszym forum można śledzić fotorelację z budowy naszych prywatnych zbiorników krok po kroku, oraz piękne KOIpondy innych userów które rosną w Polsce jak grzyby po deszczu. Są tam też informacje jak prawidłowo zbudować KOIpond, nie popełniając przy tym wielu błędów.

Jesteśmy firmą, która dostarcza na rynek Polski produkty trudno dostępne w naszym kraju, niezbędne przy zakładaniu KOIpond. Importujemy markowe produkty, renomowanych firm. W większości są to producenci z Holandii, Belgii i Niemiec są też bardzo dobrej dobrej jakości towary z za wielkiej wody ;-) czyli  USA.

Na naszych aukcjach allegro w sklepie internetowym jak i w sklepie stacjonarnym znajdziecie wszystko to co potrzebne jest do opieki nad KOI, oraz zakładania KOIpond z prawdziwego zdarzenia, pokarmy renomowanych firm oraz Japońskie Koi, karasie ozdobne, ryby akwariowe, krewetki słodkowodne i inne skorupiaki, rośliny akwariowe, nawozy itp. W roku 2016 w naszej ofercie handlowej pojawi się panel klienta hurtowego, więc każdy kto prowadzi Dz.G. o profilu zoologicznym i chciałby handlować naszymi produktami będzie mógł zaopatrywać się w towar po cenach hurtowych.

Świadczymy również usługi związane z kompleksowym zakładaniem KOIpond, począwszy od projektu, wykonaniu robót ziemnych, wylewaniem fundamentów, murowaniem ścian, instalacji PVC-odpływy, skimmery, powroty, uszczelnianiu i instalacji systemów filtracyjnych kończąc na samym zarybieniu karpiami Koi pochodzących od czołowych hodowców Japońkich i Holenderskich. (Jeśli masz ochotę na wymarzony KOIpond z pięknymi Japońskimi KOI, skontaktuj się z nami niezwłocznie - pomorzemy zrealizować twoje marzenia)

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku Podlaskim przy ulicy Hołowieskiej 56

Pamiętaj! ludzie którzy mają pasję w życiu, tryskają szczęściem! Ich życie jest pełniejsze, potrafią korzystać z niego w większym stopniu. Pasja nadaje ich życiu spełnienia i radości. Wiedzą, że robią dla siebie coś co jest dobre…, coś co jest ważne…, coś co da im spełnienie...                                                                   

Pielęgnuj więc swoje pasje, bo życie jest krótkie, a gdy będziesz spełniony, życie będzie baaardzo długieee......

Marek Szurpik

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

 • Firma:

  TIME Marek Szurpik

  ul.Hołowieska 56

  17-100 Bielsk Podlaski

 • Telefon:

  +48 730-301-809

 • Email:

  sklep@koimark.pl

 • Social:
 • Brak postów do publikacji.