Moje dachowce

Parę razy wspominałem o swoich kocich znajdach, w szczególności gdy jako inspektorzy doglądali inwestycji KOIpondu. Wszystkie koty są "ratowane", żadnych rasowych. No chyba, że "rasa europejska" z książeczki zdrowia cokolwiek oznacza. Czas pokazać całą gromadkę:

1. Nestorka rodu, Szelma, zdecydowanie ma błękitną krew, bo z całą tą domową hołotą nie rozmawiaNiby to arystokracja, ale najchętniej wypoczywa tak2. Gagatek o ładnej buzi i niewielkim wzroście. Jak był maleńki wyglądał tak ...


Po 5-ciu latach niewiele się zmienił ...3. Opryszek, syndrom dziecka zlęknionego, przez pierwszy rok czołgał się / skradał zamiast chodzić. Teraz chodzi, ale nadal z taką samą bojaźnią4. Cacek, co nie ma zębów. Po nim przejechał czołg, to znaczy każda kość jest nie na swoim miejscu, ale skóra trzyma wszystko w jednym worku :). Miał nie dać rady, ale mamy takiego weterynarza, że uratuje każdego zwierzaka, więc jest już z nami 7 lat.5. Barbara, vel Bucia. Tak samo, jest z nami z powodu weterynarza. Ma problem z trzymaniem linii, dlatego rzadko mieści się kadrze. A może to ja wolę fotografować buzię, zamiast całego ciałka :)6. Rudi, ubiegłoroczna, zimowa znajda. Udawał dziewczynę, dlatego się nad nim zlitowałem. Bałem się, że skoro kręci się na moim tarasie to przyprowadzi mi na wiosnę dodatkową szóstkę.

#2920 napisał BB_King

Pasja daje energię ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czapki z głów, u mnie są trzy takie i wiem, jaka to odpowiedzialność.
Może tylko Tinka: jak była wielkości dużej pięści, przyjechała do nas w komorze silnika auta.

#2923 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.921 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

 • Firma:

  TIME Marek Szurpik

  ul.Hołowieska 56

  17-100 Bielsk Podlaski

 • Telefon:

  +48 730-301-809

 • Email:

  sklep@koimark.pl

 • Social:
 • Brak postów do publikacji.