KoiExpo Germany

forum koi-kichi a chyba nikt nie był na wystawie
mnie się udało pojechać , można było pooglądać ładne koiaki , jak również stoiska z systemami filtracyjnymi , filtry i media filtracyjne , stoiska z pokarmami i sprzętem przydatnym do obsługi oczek , były również stoiska z bonsai i ozdobami związanymi z koi i ogrodami japońskimi
dzięki znajomej, zakręconej w świecie koi , poznałem osobiście hodowców z europy jak również zapoznała mnie z Panem Tamikazu Kobayashi z Japonii , dla mnie ciekawa wystawa pewno za rok się też wybiorę
były również prelekcje (tu jednak znajomość języka się kłania ) na temat pielęgnacji i karmienia koi , oraz wykrywaniu innych zachowań ryb i ich wyglądu w wykrywaniu zagrożeń chorobowych
chciałem wstawić kilka zdjęć ale coś mi nie wychodzi , zmniejszone i wyskakuje jakiś błąd :(

#6543 napisał Bodzio

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zdjęcia

Do tego forum nie masz dostępu
Do tego forum nie masz dostępu
Do tego forum nie masz dostępu
Do tego forum nie masz dostępu
Do tego forum nie masz dostępu

#6544 napisał Bodzio

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ano, wybierałem się, wybierałem i przegapiłem :(

#6545 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

a tydzień temu w kawiarence przypominałem :)
chciałem wkleić kilka zdjęć ale coś mi nie wychodzi , jeżeli ktoś by wkleił to mogę podesłać na email

#6546 napisał Bodzio

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.257 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.