× Zbiorniki kwarantannowe, jak właściwie przeprowadzić kwarantannę, pytania dotyczące kwarantanny
(Najczęstszym błędem koimaniaków jest zakup nowej ryby i wpuszczenie jej natychmiast po przywiezieniu bez kwarantanny, do swojego zbiornika z istniejącą już zdrową kolekcją koi)

ORNAFISH Import KOI-16.03.2017

Ufff... to była bardzo ciężka noc... ale sytuacja jest opanowana wszyscy przeżyli :D nie ma rannych :D 15 boxów cudów natury zwanych KOI szczęśliwe przyleciało na wschód Polski!!!


















#6071 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To do Dębicy czy coś wystawiasz?

#6074 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Do Dębicy same duże Nisai 10 boxów
Ja sobie zamówiłem 4 boxy Tosai od 12 do 21cm
Bo takie najlepiej schodzą
i jeden box selected nisai od Aoki przepiękne :)

Mam dwa boxy od Yamazaki przepiękne maluszki :woohoo: coś wspaniałego cudowne!! :)
Moje dziewczyny powiedziały żebym ich nie sprzedawał heheheh

jak dojdą do siebie to będę wystawiał w sklepie


#6075 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ryzykowałeś z tym towarem przez Holandię czy lądowanie bliżej w Warszawie? No bo niby masz bliżej tą wawę ale nie wiem czy miałbym tu w Polsce zaufanie gdy każda godzina krytyczna a doświadczenia na lotnisku w tym temacie mało.

#6077 napisał BB_King

Pasja daje energię ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Boguś na samym początku rozważałem Wawę przed pierwszym moim importem
ale po głębszej analizie tematu wykluczyłem Lotnisko w stolicy

Jak zajeżdżasz do Amsterdamu to już jest po odprawie i masz wyznaczoną godzinę odbioru, ochrona sprawdza zgłoszone osoby do odbioru ryb i po kilkunastu minutach masz ryby na pace i dzida do PL
Fakt że daleko ale masz komfort i wiesz że tylko masz pokonać trasę i nic więcej żadnych niespodziane a nie stresować się czy może będzie tak czy inaczej.
Ja poprosiłem kumpli tym razem by mi odebrali ryby. Pojechali we dwóch Dodżem van zapakowali i wióra do Bielska :)

#6078 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czyli będziesz coś wystawiał także z Nisai?
Jak o mnie chodzi - to celuję raczej w ten obszar.
Mam raczej dość eksperymentów z wychowem i zabawą w "co z tego wyrośnie" z Tosai.
Zresztą, przy moim oczku 7m3 muszę się liczyć z każdą sztuką.
Docelowo ma to być z 10 sztuk.

#6079 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tak Pawle będę wystawiał tylko duże
Sprzedaż Tosai tylko na miejscu w sklepie
łapanie tych maluszków i robienie zdjęć-obrabianie ich
ahhh nie mam na to zwyczajnie czasu
Tylko ryby powyżej 30 cm będą w sklepie on-line

#6080 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

KOImark napisał: Sprzedaż Tosai tylko na miejscu w sklepie
łapanie tych maluszków i robienie zdjęć-obrabianie ich
ahhh nie mam na to zwyczajnie czasu

Noo... ale jakbyś znalazł czas na zrobienie filmiku? Zawsze miło popatrzeć.

#6081 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dobrze nagram ;)

#6082 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"
Za tę wiadomość podziękował: stanisław65

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.411 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.