Ten Showa będzie mi się śnił po nocach! ![]()
Te rozrzucone plamki Hi są niesamowite ![]()
Jest też piękny Tancho Showa!
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
Takie kanoko Hi jest ponoć formą nietrwałą u Gosanke, przejściową. Zawsze robi wrażenie.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
No tak ale ta ryba ma około 80cm więc musi mieć jakieś 5-6 lat, to chyba nie jest takie szybkie przejściowe Hi.
Chciałbym zobaczyć ją w wieku 10 lat
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
Dokładnie 91cm. Może mógłbym w swoim stawku trzymać taką jedną-dwieKOImark napisał: No tak ale ta ryba ma około 80cm więc musi mieć jakieś 5-6 lat, to chyba nie jest takie szybkie przejściowe Hi.
Chciałbym zobaczyć ją w wieku 10 lat
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
Choć nie jestem fanem Showy - to tego cuda z Koipond bym nie wygonił.
Ciekawe, czy takie rozmiary i kolory ryba może osiągnąć w niewoli, czyli naszych pondach? Glinianka to przecież dla karpia "królestwo niebieskie" ...
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
Co do kolorów to jedno jest pewne że glina i słońce robią cuda z intensywnością kolorów koi
dla tego Koi sprzedawane na stockach jesiennych wyławiane prosto ze stawów naturalnych mają takie zawrotne barwy i ceny, ale ten egzemplarz to nie tylko woda i słońce, za tym stoją jeszcze jego geny i wyjątkowość.
Co do rozmiarów jak najbardziej, czym więcej m3 ma ta niewola, tym karp większy
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
TIME Marek Szurpik
ul.Hołowieska 56
17-100 Bielsk Podlaski
+48 730-301-809
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...


