iTronic-IT75

Używałem Gosiu u siebie itronica. Ryby czuły się ok.Jadły normalnie, odbyły tarło. Nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. A mój itronic był przez parę tygodni ustawiony na maxa.

#4171 napisał KILERK1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

U mnie przy ustawieniu na 75 % zauważyłem zmianę zachowania ryb. Badanie wody SALIFERTEM Cu, wykazywały 0,1 mg/l. Nie jest to przecież stężenie szkodliwe, a wręcz profilaktyczno lecznice.
Podejrzewam że duże znaczenie przy stosowaniu tych urządzeń ma skład wody, twardość, pH itd.
Ja u siebie mam wodę twardą ok 20 i niestety pH w ciepłe dni potrafi wynieść 8,2

#4172 napisał OSAD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kilerk, a jak inne rośliny? widzisz zmianę?
Osad, az tak bardzo musiałes miec ustawione?
W sumie juz kupiłam, teraz czekam na przesyłkę

#4173 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rośliny rosły bujnie jak zawsze.Ja itronic 35 miałem najczęściej ustawiony na 100 %.Przy takim nasłonecznieniu i tak żadnego wyjścia nie widzę.Jak tylko itronic mi nawalił to glony nitkowate mogłem wywozić taczkami. Można by nimi kozy karmić.

#4174 napisał KILERK1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ja teraz tak mam, nawijam je na kij pare razy dziennie, masz uv? Ciekawe jak u mnie bedzie, ryby po podaniu algosoll były bardzo zestresowane, powiedziłam nigdy wiecej.

#4175 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Osad, az tak bardzo musiałes miec ustawione?

Cierpliwość nie jest moim drugim imieniem. Chciałem szybko uzyskać pożądany efekt
Aby utrzymać glony w ryzach u mnie na razie wystarczy 10%

#4176 napisał OSAD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jak masz ślimaki w wodzie to IT nie szkodzi rybą, bynajmniej u mnie tego problemu z IT nie ma.

#4177 napisał czester 1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Daniel, dzwon do faceta, własnie rozmawiałam z nim przez telefon, masz zle ustawione. 50% to jest złe ustawienie, bo chodzi non-stop, a potem wraca do 1%???? kurde jakos tak. W przypadku I-tronika nie ma znaczenia, czy z koi, czy bez. Liczy się pojemność oczka. POwiedział byś zadzwonił i Ci wytłumaczy

#4179 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

gosia@ napisał: Ja teraz tak mam, nawijam je na kij pare razy dziennie, masz uv? Ciekawe jak u mnie bedzie, ryby po podaniu algosoll były bardzo zestresowane, powiedziłam nigdy wiecej.

Lmpę UV oczywiście mam. Tylko ,że lampa uv i glony nitkowe ,to dwie różne sprawy. Lampą uv nie usuniesz nitkowatych ,bo one przez nią nie przeplywają.Lapmpa uv jest na glony "ziarniste", które tłoczy pompa wraz z wodą do uvałki,nitkowate natomiast z promieniami uv nie mają kontaktu.
Po mimo ,że itronic działał u mnie non stop,ślimakom nic się nie działo ,miałem ich setki,o pijawkach nawet nie spomnę.

#4180 napisał KILERK1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Super, przyjechało urzadzenie i mam to samo, nie świeci się led na obudowie, pokazuje mi, ze za mały przepływ, terefere, czyszczenie, dokrecanie itd nic nie daje. Nie mam zadnych opcji z wyborem jezyka, a tak jest w instrukcji. Nie ma daty, a temp wody mi pokazuje -12 stopni.

#4184 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Którą średnicę końcówki do podłączenia wykorzystujesz ?.
Ta instrukcja jest do jakiejś innej wersji oprogramowania.
Dystrybutor mógłby to zaktualizować, a nawet powinien.

#4185 napisał OSAD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

te srednia, jest juz ok, za to teraz komputer nie dziala. W sensie nie moge wejsc poza ustawienia jonizacji, bo sie blokuje od razu ekran i wraca non stop do ustawien jonizacji. Okazało się, że miałam te 4 styki włozone inaczej, te od dwóch podłaczen komputera. Super, ze zapomnieli wspomniec o tym w instrukcji. W ogole instrukcja jest o kant d...rozbić. Na plus sprzedawca współpracuje, nie unika problemu. JUtro mam mieć nowy komputer, pewnie jutro co innego wyjdzie:-)

#4186 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To znaczy że mogłaś tylko ustawiać stopień jonizacji ?.

#4187 napisał OSAD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tak, moge ustawic tylko stopien jonizacji, nic wiecej.

#4188 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To u mnie niestety jest tak samo od początku.

#4189 napisał OSAD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.231 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.