Jedna mniej

snoopwlp - gdzie Ty mieszkasz że masz taką temperaturę wody? W Polsce raczej takie temperatury są jeszcze niemożliwe. We Wrocławiu temperatura w dzień przy temperaturze powietrza 20st to 16-17st. W nocy przecież temperatury spadają ostatnio poniżej 10st i jak testowałem po nocy temperatura w zbiorniku 13-14st.
18-19st miałem w nieogrzewanym mieszkaniu w mauzerze, ale na dworze?
Mierzę elektronicznym termometrem powierzchnię wody z dokładnością do 0.1st.

#3559 napisał humulus

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

U mnie to samo, między 13-14 stopni, a 16, nie chce być inaczej:-)

#3561 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

U mnie woda niedawno miała 17C.Teraz w granicach 13C

#3562 napisał KILERK1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hej, mieszkam w woj. opolskim, okolice Prudnika. Byłem teraz zobaczyć to termometr wskazuje mi 17 st. Termometr mam kupiony u Marka tez pływający. No chyba że źle wskazuje?? Ale jak dotykam wodę to tez nie mrozi jakoś bardzo. Troszkę spadła ale poważnie pokazywał mi 20st. Woda jest tez przecież mocno mieszana bo działa mi napowietrzacz i pompa bierze wodę z samego dołu. Dodatkowo działa mi w dzien druga pompa na kaskadę.

#3563 napisał snoopwlp

---- Daniel----

---- Jeszcze będzie KOIPond ----

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ThermoFlash LX-26 - ja mam coś takiego - zmierzysz tym i czy masz gorączkę i jaką temperaturę ma ściana, woda itd. Bardzo przydatne.

#3566 napisał humulus

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Humus, pracowałem kiedyś na czymś podobnym, nie pamietam teraz jego nazwy ale nie jestem przekonany czy to dobrze pokazuje temperaturę. Raczej jak rozmawiałem z kilkoma osobami z jakiegoś laboratorium to mówili, że przekłamuje. Myśle, że jakieś mega różnicy w temperaturze wody nie mam miedzy tym co pokazuje termometr a rzeczywistością. W sumie to dlaczego od razu zakładać ze mój kłamie

#3567 napisał snoopwlp

---- Daniel----

---- Jeszcze będzie KOIPond ----

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ja mam elektroniczny, taki co mierzy temp ciała i powierzchni i ten od Marka. Wskazania obu takie same

#3575 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

" W sumie to dlaczego od razu zakładać ze mój kłamie "
Jak przenosiłeś ryby, do oczka (ponad miesiąc temu) - pamiętam że dziwiłem się że piszesz że masz temperaturę wody 15st, a później spadła ci do 10st. Tyle że wtedy we Wrocławiu było 7-10st temperatura powietrza, a u Ciebie jeszcze mniej (teraz patrzyłem, bo wtedy zakładałem że może nie mieszkasz w PL).

Lepiej zawsze jak jest wątpliwość sprawdzić na dwóch urządzeniach.

#3581 napisał humulus

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sprawdzę jutro laserowym jeszcze z ciekawości, dam znać. Dzisiaj rano tzn ok 9-9.30 miałem 16 stopni.

#3594 napisał snoopwlp

---- Daniel----

---- Jeszcze będzie KOIPond ----

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.634 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.