Prostokatne oczko

Cześć :)

Gosia, ;) zrobiłem sobie wczoraj 4 wyspy pływające z roślinami.

#3692 napisał Sylwek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pokaż zdjęcia:-) jakie? tzn jakie rośliny?

#3693 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

#3694 napisał gosia@
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie no ty masz strasznie wypasione :) , ja na razie eksperymentuje.
Mam posadzone na próbę mięte oraz szałwie.

Skąd masz takie ładne siatki pod roślinami ?

#3695 napisał Sylwek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ja z tych leniwych i zamawiam gotowce. Te przyjechały wczoraj, pierwsza łąka tak się rozrosła, ze nie widać juz tej siatki. Mieta super, ona rosnie w każdych warunkach. Niezapominajki błotne też sobie radzą fajnie

#3696 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gosia, skąd to masz? Zamawialas osobno maty i rośliny?

#3697 napisał snoopwlp

---- Daniel----

---- Jeszcze będzie KOIPond ----

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gosia jest leniwa, ledwo obrabia ogród:-) Kupiłam gotowe, mata wraz z rośliną

#3698 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Leniwa czy nie ;) Jak możesz to daj namiary gdzie kupiłaś?

Wyglądają rewelacyjnie. Sam chciałbym mieć coś takiego.

#3699 napisał Sylwek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Smutne jest tylko to że karpie 40cm zrobią z tego sałatkę! :P Gdyby to pływało to ok.

#3700 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na szczęście ja nie mam takiego problemu, moje są grzeczne;-) Można też mieć taką formę tylko pływającą. A nawet jak zrobią sałatkę, to im wyjdzie na zdrowie, a ja kupię coś innego:-)

#3701 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gosia nie chce podzielić sie informacja gdzie kupiła :(

#3703 napisał snoopwlp

---- Daniel----

---- Jeszcze będzie KOIPond ----

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gosia z jakiego materiału zrobiona jest mata z roślinami?

#3704 napisał Sylwek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziele sie na privie:-) bo nie wiem jak admin na rekalmę:-P

#3705 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Taka jakby detka, a w srodku kratka z linek. Zrobie fote po niedzieli. sadzawka.pl

#3708 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przyjazn między gatunkami

#3787 napisał gosia@
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.432 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.