Ogród japoński - pałac Mierzęcin

Nie wiem jak Wy, ale ja kiedykolwiek mam okazję wykorzystuję szansę, aby poczuć klimat w ogrodzie japońskim. Mamy klimatyczny ogród we Wrocławiu i może ekipa z dolnego śląska nas kiedyś uraczy fotorelacją. Tymczasem ja wrzucam kilka zdjęć ze sporego ogrodu japońskiego w Mierzęcinie. Jak ktoś lubi ciszę, spokój, konie, tenis, wino czy może winne SPA albo kajakowy spływ Drawą, to to całkiem fajna miejscówka. Pogranicze Wielkopolski i Zachodniopomorskiego.

Zdjęcia telefonem i przy ostrym, porannym słońcu, ale oddają klimat.







Złamany pień drzewa wygląda niczym rzeźba ...


#5328 napisał BB_King

Pasja daje energię ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SUPER!!!! uwielbiam takie ogrody.

Boguś ja planuje swój domek filtracyjny pomalować właśnie na czerwono tzn konstrukcję z drewna
a ściany będą białe :)





No i mostek oczywiście z czerwoną poręczą tak jak u Marka z Siedlec. Już wiem jak zrobić taki mostek.
Dzisiaj u niego pryskają polimocznikiem

#5346 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tez planuje ze swoim coś wykombinować, ale mój filtracyjny domek jest niski wiec nie wiem jak to będzie wyglądać. Plan jest taki, aby pociągnąć tynkiem, następnie na biało i na zewnątrz w narożnikach czerwona krata ...

Co do ogrodu - ogród japoński, karpie polskie :(. Jakoś to taka nasza tradycja. Podobnie we Wrocławiu. No ale projektantów od ogrodów mamy, a specjalistów od wody i karpi nie. Nawet mój zaprzyjaźniony ogrodnik w kwestii ryb tylko słucha i nie mówi.

#5352 napisał BB_King

Pasja daje energię ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 1.012 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.