showa

Moja nowa showa ma pewnie trochę niedostatków,ale jak dla mnie jest całkiem niezła i nie zapłaciłem za nią 500 ojro jak pewna Pani na sąsiednim forum kupując ryby od wybitnego hodowcy z Holandii, którego gości nasz piękny kraj :evil:







i trochę drobnicy








Mój pierwszy sanke zdaję sobie sprawę, że daleko mu do ideału, ale przynajmniej nie kosztował dużo i nie wygląda jak karaś go sanke. Zdjęcie showy nie za dobre, ale wyskoczyła mi 2 razy z pojemnika podczas robienia zdjęć więc musiałem skrócić sesję do minimum. Krytyka mile widziana.

#5512 napisał asmord

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oprócz słów "fajne rybcie" (niestety często to jedyne tutaj słowa :( ) na pewno parę konkretów będzie na miejscu.

Mi podoba się długie ciało Showy (będzie to duża ładna ryba) oraz czyste Shiroji. Wzór nie powala, ale przynajmniej dobrze zbalansowane na całym ciele kolory.
Nie podoba mi się pomarańczowe Beni - jak na tą wielkość to już chyba powinno być bardziej konkretnie. Niepokoją dwie jasne plamy na Beni tuż za Hachiware.

Co do Sanke - nie potrafię napisać nic pozytywnego, może poza ładnym wzorem na głowie, z białym mlecznym Shiroi.
Kasane Sumi - to minus. Choć na środku pod Shiroji chyba czai się pod skórą przyszłe tsubo.

#5513 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dzięki Paweł ryba była ponad rok pod dachem i może stąd kolory są lekko wyblakłe, w każdym bądź razie ja jestem zadowolony zdaję sobie sprawę, że za te pieniądze (316zł) nie mam prawa oczekiwać jakiegoś cudu a na moje potrzeby w zupełności wystarczy.

#5514 napisał asmord

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.968 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.