Milena Szurpik

Jestem tak szczęśliwy i dumny że muszę się pochwalić na łamach forum

Najpiękniejszy dar od Boga na dzień kobiet. Milena Szurpik przyszła na świat o 8:15 3,060kg 55cm, 10 punktów. Moja kochana rybka :D a rybka to wodny znak zodiaku więc pasuje do mnie jak ulał-będzie ze mną karmić KOI








#5982 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Serdeczne gratulacje :)
Wykapany Tato.

#5983 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi
Za tę wiadomość podziękował: KOImark

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hehehhe na razie jest troszkę spuchnięta jak to niemowlaczek po porodzie
Ja też jestem zodiakalną rybką i chyba los chciał by te rybki dalej trwały w naszej rodzinie :)
Już widzę jak będzie bardzo zacnym ichtiologiem który będzie miał ogromną wiedzę :)
będzie leczyła koi i posiądzie wiedzę o wodzie która jest kolebką życia na naszej planecie.....

Wychowam ją na kobietę kochającą akwakulturę która pociągnie przez dalsze pokolenia pasję ojca ;)

#5984 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gratuluje Marku pociechy :)

Niech marzenia taty spełnią się :)

#5985 napisał snoopwlp

---- Daniel----

---- Jeszcze będzie KOIPond ----
Za tę wiadomość podziękował: KOImark

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oj widzę, że cała rodzinka czekała na ten skarb, bo jakieś oczka za Tobą też się się ślicznie uśmiechają do Milenki ;) .

Szacun za imię. Słowiańskie, trochę zapomniane - "ta, która jest miła i czyni dobro". Niech Wam się darzy. A swoją drogą jak Ty opanujesz taki zastrzyk energii :ohmy: ?

#5986 napisał BB_King

Pasja daje energię ...
Za tę wiadomość podziękował: KOImark

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Boguś ja wołam do niej Lenka :)
Taki zastrzyk energii to najpiękniejszy zastrzyk jaki może sprezentować życie :silly:

#5987 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"
Za tę wiadomość podziękował: stanisław65

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

KOImark napisał: Hehehhe na razie jest troszkę spuchnięta jak to niemowlaczek po porodzie
Ja też jestem zodiakalną rybką i chyba los chciał by te rybki dalej trwały w naszej rodzinie :)
Już widzę jak będzie bardzo zacnym ichtiologiem który będzie miał ogromną wiedzę :)
będzie leczyła koi i posiądzie wiedzę o wodzie która jest kolebką życia na naszej planecie.....

Wychowam ją na kobietę kochającą akwakulturę która pociągnie przez dalsze pokolenia pasję ojca ;)


Jak byś tyle miesięcy pływał w wodzie też byś był spuchnięty :cheer: Co się tatuś dziecka czepiasz :P
Serdecznie gratuluję. Niech się zdrowo chowa.
Adam

#5994 napisał OSAD
Za tę wiadomość podziękował: KOImark

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ja również przyłączam się do gratulacji.
Niech Milenkażdy rośnie zdrowo.

#6010 napisał KILERK1
Za tę wiadomość podziękował: KOImark

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.762 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.