Siporax 25mm vs 15mm

Ktoś tam pytał czy jest duża różnica
otóż jest dość duża ;)

Do zraszanych idealnie nadaję się 25mm choć i 15mm by poszło, bo tak chłonie wodę jak gąbka :)
Ceramiczna gąbka tak to bym nazwał ;)






#1511 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

miałam to cudo bardzo dawno temu :)

#1512 napisał dzana987

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zastanawiające. Chodzi o cienkość ścianek cylindrów. Najwidoczniej inżynierowie stwierdzili, że użyteczne jest jedynie parę milimetrów wgłąb w takim porowatym materiale.

#1513 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chyba bardziej skutecznie niż użyteczne, w przypadku Siporaxu to bez znaczenia czy ma dziurkę czy nie bo ten materiał ma tak silne podciąganie kapilarne że bije wszystkie znane na rynku spieki :P
No prawie wszystkie bo lepsze są tylko spieki Marine Pure będę je miał latem ;)

Dziurka służy do lepszej wymiany wody i zwiększenia maksymalnego przepływu przez złoże statyczne no i co za tym idzie bakterie mają non stop nową wodę.

Tu kilka filmików z testami kapilarnymi Siporaxu





#1514 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

:ohmy: o jaaaa nie wiedziałam że to takie chłonne

#1515 napisał dzana987

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.550 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.