Liście

Moje uprawy bambusowe do czegoś się czasami przydają.
W tym roku dopiero od dzisiaj - brak przymrozków w Krakowie - posypały się liście.
Czas założyć siatkę.

#1271 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bambusy jak bambusy, ale widzę że kolega banany hoduje :P

#1272 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

KOImark napisał: Bambusy jak bambusy, ale widzę że kolega banany hoduje :P

To gatunki górskie. Musa sikkimensis - podnóża Himalajów, M. basjoo - góry Afryki. O owocach u nas nie ma co marzyć... Jak komuś chce się to co jesień wykopywać i trzymać jak cebulę w piwnicy, to taka uprawa możliwa jest w całym kraju.

#1273 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie nie nawet się nie porywam do sadzenia i hodowania :)
Jak mam ochotę na banana to idę do Biedronki ;)

#1274 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

KOImark napisał: Nie nie nawet się nie porywam do sadzenia i hodowania :)
Jak mam ochotę na banana to idę do Biedronki ;)

:) pewnie, że nie chodzi tu o zjedzenie banana, tak jak w przypadku koi nie chodzi o jego filet. :P

#1275 napisał pawelm

Problemem w tym hobby jest to, że wraz z doskonaleniem swojej wrażliwości na jakość koi potrzebujesz coraz większego budżetu.
...Z drugiej strony - mówi się, że im większą masz wiedzę o jakości koi, tym mniej wydajesz na nie pieniędzy...
Moje koi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wiem wiem ;) dla tego się uśmiecham :)
ale z mandarynkami i cytrynami poeksperymentuje w tym moim ala ogrodzie zimowym ;) światła będzie sporo i ciepło, więc można się pobawić.
Są fajne sadzonki w doniczkach
allegro.pl/mandarynka-z-owocami-gratis-i4643566672.html

#1276 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.245 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.