przekrwiony pysk, ciagnące odchody

gosia@ napisał: Koleżanka lek, którą pytałam zaintrygowana tymi pasozytami potwierdziła, wybija tez pasozyty.

Gosiu zrób to co Ci napisałem

#4265 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stanisław, dziękuje pięknie za odpowiedz.( Nie)stety, wyjezdzałam, wrociłam dzisiaj. Jedyne co mogłam zrobic na odległosc, to podac lek o którym wspominal Marek, ale na chłopski rozum, on działa na beztlenowce? tak wynika z ulotki. W kazdym razie, Chagoi bez zmian, je chętnie, ma mniej a własciwie juz nie ma przekrwionej płetwy i chyba przekrwienie przy pysku jest mniejsze. Nie ma owrzodzen. Czytałam na zagranicznych forach, piszą, że to głównie problem wody? dobrze zrozumiałam? kurcze, u mnie parametry dobre. Podmnieniłam dzisiaj 20% zobaczymy. Niestety mam świadomość, że to moze byc początek choroby, która mi zdziesiątkuje ryby. Kiepsko coś w tym roku z chorobami koi, Boguś, Ja....:-(

#4269 napisał gosia@

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.



Dzisiaj Chagoi wygląda tak:-) rozpoczełam drugi etap podawania leku

#4298 napisał gosia@
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo się cieszę ;) niech żyje długo i szczęśliwie :)

#4300 napisał KOImark

"Najtańszym, możliwym sposobem budowania odpowiedniego stawu dla koi jest zbudowanie go tylko raz!!.. ale musisz spełnić jeden podstawowy warunek - musisz zbudować go prawidłowo!!"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.417 s.

Kupuj w koimark.pl

Kontakt

  • Firma:

    TIME Marek Szurpik

    ul.Hołowieska 56

    17-100 Bielsk Podlaski

  • Telefon:

    +48 730-301-809

  • Email:

    sklep@koimark.pl

  • Social:
  • Brak postów do publikacji.